Android Uygulama ile Bizi Kesintisiz Dinleyin İNDİR
-

Siyah Gece Yayında

gece

İSTEK YOLLA!
#Repost @gezgezdolas_sc with @make_repost
・・・
BİR ELİN NESİ VAR @birelin_nesivar / GEZ GEZ DOLAŞ ®️
Kelebek Hastalığı Tedavisi olmayan genetik bir hastalıktır.
Hastalığın tedavisi yok, ancak iyi bir bakımla hastanın yaşam kalitesini arttırmak bizlerin elinde.
Maddi yoksunluklar içerisinde olan hasta çocuklarımız ve aileleri zor durumdalar.
İyi bir bakım yapılmazsa enfeksiyona maruz kalarak ölümcül sonuçlarla karşı karşıya kalabiliyorlar ve acılar içerisinde yaşama tutunmaya çalışıyorlar.
Çocukların medikal giderleri ciddi yekün tutmaktadır ve aileleri maddi yoksunluklardan dolayı medikal malzemelere ulaşamamaktadır. Kelebek Çocukların her gün düzenli bir şekilde kremlere, yara örtüsü, sargı bezi ve iğne ucu gibi medikal malzemelere ihtiyaçları vardır. Ciltleri yaralı olduğu için sıcaklar onlara daha da zarar vermektedir; bu nedenle klima da Kelebek Çocuklar için zorunlu ihtiyaç halindedir.
Kelebek Çocuklar Derneği’nin çocuklara medikal malzemelerini ve başkaca diğer ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde ulaştırabilmesi için gönüllülerimizin desteklerine ihtiyacı var. Kurban bağışları da en büyük finansal kaynaklarımız arasındadır. Kurban bağışlarınız medikal malzeme temininde kullanılarak hayat kurtarıcı nitelik kazanmaktadır.
Gelin hep birlikte Çocuklarımıza sahip çıkalım ve yardım elimizi uzatalım.
Kurban bütçenizin tamamını veya bir kısmını Kelebek Çocuklara bağışlayarak onların yaşama tutunmasına katkı sağlayabilirsiniz. Kurban bağışı yapamıyorsanız da 1 TL dahi olsa gücünüzün yettiği oranda destek olarak Kelebek Çocuklara yardım elinizi uzatabilirsiniz. Kuşkusuz her destek hayat kurtarıcı niteliktedir!
Desteklemek için aşağıya link bırakıyorum yukarıya kaydırarak açılan sayfadan Kredi Kartınızla veya Banka Kartınızla gücünüzün yettiği oranda destek olabilirsiniz. Aynı sayfada IBAN numaraları da mevcuttur Havale / EFT ile de destek olabilirsiniz. Tüm bağışlarınız için iyilik sertifikanızı hemen alabilirsiniz.
Çocuklar gülsün, çocuklar hep mutlu olsun, çocuklar yaşasın!
#kelebek #çocuk #mor #yardımlaşma